< Atgal

Fleksografinė spauda ant maišų

Teikiame reklaminės fleksografinės spaudos paslaugas ant polipropileno, polietileno ir popieriaus maišų. Galima vienpusė arba dvipusė spauda nuo 1 iki 4 spalvų.
Spauda ant maišų suteikia privalumų, vartotojas informuojamas apie produktą viduje neatidarius maišo, sustiprinamas prekės įvaizdis, taip pat prekė išskiriama iš konkurentų.
Galima spauda ir ant Jūsų maišų.

Aprašymas

Reikalavimai spaudos failų paruošimui spausdinant ant austo polipropileno ir popieriaus maišų:

Failų tipai: 

Spaudos klišių paruošimui priimame tik vektorinės grafikos failus. Vektorinėje grafikoje kiekvienas taškas turi savo koordinates ir tuo skiriasi nuo rastrinės grafikos, kuri susideda iš pikselių.
Priimame Adobe Illustrator (.ai), Corel Draw (.cdr), Adobe Indesign (.indd) ar (.pdf), (.eps) failus skirtus spaudai. Mes nepriimame Word .jpg .png ar .tiff failų formatų.
Spaudai paruoštame faile visi šriftai turi būti konvertuoti į kreives (funkcija angl. „Convert to curves“) arba, jei šriftai yra nesukreivinti, juos privalote atsiųsti kartu su spaudos maketo failu.

Spalvos: 

Nenaudokite daug spalvų spaudos ant maišo dizaine, ši spauda pasižymi savo subtiliu solidumu, todėl geriausiai atrodo, kai spaudžiama 2-3 spalvos. Spalvos spaudos faile turi būti atvaizduojamos CMYK formatu arba/ir Pantone palete.
Rekomenduojame nedaryti spalvų persidengimų, grafinius elementus pagal spalvas išdėlioti vieną šalia kito, o ne vieną po kitu. Taip pat tarp grafinių elementų palikite nedidelius tarpelius.

Kita: 

Nenaudokite labai plonų linijų, linijos turi būti mažiausiai 0.5 taško storio.
Rekomenduojamas spausdinamo ploto ant polipropileninių maišų dydis yra parenkamas pagal maišo dydį. Rekomenduojame palikti po 5 centimetrus tuščio nespausdinamo ploto iš abiejų maiš0 kraštų ir po 10cm nuo maišo viršaus ir apačios (pvz.: jei maišo dydis 50x110cm, maksimalus spausdinamas plotas bus 40x90cm).
Maketai pateikiami masteliu 1:1.

Papildomi reikalavimai spaudos failų paruošimui spausdinant ant polietileno maišų:

Jei spaudoje ant polietileno maišų naudojamos fotografijos, visų skaitmeninių fotografijų raiška turi būti ne mažiau 300dpi.
Spaudos maketai turi būti ruošiami pagal iš anksto suderintą išklotinę.
Spaudos makete paliekamos 5mm užlaidos iš visų pusių.
Visi spaudos elementai išdėliojami viename sluoksnyje (angl. layer), nepaliekant nematomų taškų ar elementų.

Nuotraukų galerija:

Įmonė stabiliai veikia Lietuvos rinkoje, tenkindama skirtingų klientų poreikius. Turime ilgalaikę patirtį maišų prekybos srityje, todėl esame pasirengę bendradarbiavimui.

 

UAB Packmak

Adresas: Raudondvario pl. 135, LT-47192, Kaunas

Tel.: +370 37 366 400

El. paštas: info@packmak.lt

Darbo laikas: I-V 8-17 val.
(Pietų pertrauka: 12:00-13:00 val.)

© 2024 UAB Packmak. Visos teisės saugomos. Privatumo politika
Sukurta: PictureIDeas